אישור
דף הבית > מבזקים

מבזקים

גיליון 690 - 13/01/2019

  המבזק השבועי - הדרך שלך להיות מעודכן  

 

kolatid

 
מאמרי מומחים
 
 
הפקדה לפיצויים בקרן פנסיה ותיקה בגין שכר גבוה מהתקרה

במאמר זה נעסוק בהפקדות של בעלי שכר גבוה לקרן פנסיה ותיקה. בשנת 2017 נוסף לפקודה סעיף המשית על העובד מס במועד ההפקדה בגין תשלומי מעסיק למרכיב הפיצויים, העולים על "תקרת הפיצויים" - 8.33% משכר 34,000 ₪ לחודש ב-2019, סך 2,832 ₪. בסעיף זה מוגדר במפורש שתשלומי פיצויים לקרן ותיקה העולים על התקרה, לא ימוסו במועד ההפקדה, שהרי תשלומים אלה לא יהפכו בעתיד ל'קצבה מוכרת'.

למאמר מאת יועץ פנסיוני C.L.U איציק בן-ארויה - לחץ כאן
 
הסוף לגרעון האקטוארי?

כתוצאה משורה של רפורמות שבוצעו בשנה האחרונה האיזון האקטוארי בקרנות הפנסיה קרוב לאפס, אז למה הגרעון האקטוארי שמופיע בפנסיה נט כל כך גבוה?

למאמר מאת נדב טסלר - לחץ כאן
 
 
טבלאות
 
 
תקרות הפקדה לקופת גמל, תקרות הפקדה לקרן השתלמות, תקרות הפקדה לפנסיה בשנת המס 2019 לעצמאים לשכירים ולבעלי שליטה

רשות המיסים פרסמה את לוח העזר לחישוב מס הכנסה ממשכורת ושכר עבודה לחודש ינואר 2019 ואילך. להלן מובאות תקרות ההפקדה לגמל בשנת 2019.

לטבלה - לחץ כאן
 
 
פסיקה
 
 
נדחתה תביעת עובד שמירה לשעבר לקבלת פיצויי פיטורים בטענה כי תנאי עבודתו הורעו. התפטרותו נבעה מרצון

בית הדין האזורי לעבודה דחה את תביעתו של עובד שמירה לשעבר לקבלת פיצויי פיטורים כמי שהתפטר בדין מפוטר וזאת בטענה כי תנאי עבודתו הורעו. נקבע כי פניית התובע אל עורך דין כחודשיים עובר להתפטרותו, כאשר עובר למועד זה הוא לא הלין לפני החברה על תנאי העסקתו ועוד לפני שכלל הוחלט שלא לשבצו עוד באתר בו הועסק, מהווה אינדיקציה לכך שהתפטרותו נבעה מרצונו למצוא עבודה כסטאג'ר בתחום לימודיו, ראיית חשבון.

לתקציר פסק הדין - לחץ כאן
 
 
  להיות מעודכן כל הזמן! להדרכות נוספות לחץ כאן
 
Excel Basic
תוכנת ה-Excel מצטיירת כתוכנה מורכבת. הסדנה המוצעת כאן, מלמדת עד כמה, בעצם, זוהי תוכנה פשוטה לשימוש. התוכנת מאפשרת לקחת נתונים ולארגן אותם, למיין, לסנן, לחשב, לנתח, להפיק דו"חות ומאזנים, וליצור מהם תרשימים.
EXCEL מתקדם
הכרת השימוש ב Excel ככלי לניתוח ולהבנה מהירה וקלה של תוצרים המופקים מתוך בסיסי נתונים גולמיים. Excel מסוגל לבצע ניתוחים על נתונים מקומיים ועל נתונים מיובאים ואף מקושרים.
Excel ביניים
הקורס מיועד לאנשים שעובדים על תוכנת האקסל ביום- יום ( יודעים להקליד נתונים לעצב אותם ולבצע נוסחאות פשוטות) ורוצים לייעל את עבודתם, הסדנה מלמדת כלים מתקדמים, פונקציות, טיפים וקיצורי דרך ומראה עד כמה אפשר לפשט את העבודה ולבנות הכל בקלות ובמהירות!
סודות הגבייה האפקטיבית 2018
מטרתו של כל ארגון הינה ריווחיות ושגשוג, ותוך גבייה יעילה של התשלומים. בחברות ובארגונים רבים, מערכת הגבייה מהווה את הבסיס האמיתי והמרכזי לתזרים המזומנים של החברה, המאפשר את קיומה והמשך פעילותה העסקית.
קורס מאקרו (V.B.A ל- Excel) - לכלכלנים ואנשי כספים
מנהלי כספים ואנשי כלכלה בארגון מוצאים את עצמם לעיתים קרובות מידי עסוקים במשך שעות בהכנת דוחות כספיים. לרוב מבנה הדוחות חוזר על עצמו, ורק הנתונים משתנים.
 
 
באנר CRM חשבים
לקבלת מנוי התנסות עכשיו!
הודעה אישית