מבזקים
דף הבית > מבזקים
גיליון 828 - 31/10/2021

  המבזק השבועי - הדרך שלך להיות מעודכן  

 

כל עתיד 31.10

 
שאלות
 
 
העברת עובדים בין מעסיקים

העברת עובדים ממעסיק א' למעסיק ב' כולל העברת הבעלות על קופת הגמל מהו הנוהל הנצרך?

לתשובה מאת רו"ח ויועץ פנסיוני עדיאל קרוב - לחץ כאן
 
 
חוזרים
 
 
תוצאות ההליך השלישי לקביעת קרנות פנסיה נבחרות

בהתאם להוראות חוזר גופים מוסדיים 2021-9-11 שעניינו הוראות לעניין בחירת קופת גמל, הוגשו הצעות של מספר חברות בהליך קביעת קרנות פנסיה נבחרות. לאחר בחינת ההצעות, נמצא כי הצעותיהן של חברת אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ, של מיטב דש גמל ופנסיה בע"מ, של חברת אינפיניטי ניהול השתלמות וגמל בע"מ ושל חברת מור קופות גמל בע"מ דורגו בארבעת המקומות הראשונים.

לחוזר משרד האוצר - לחץ כאן
 
רפורמה בביטוחי הבריאות יוצאת לדרך

הרפורמה עתידה לשפר משמעותית את ביטוחי הבריאות בישראל ולהבטיח פישוט והוזלה של המוצרים הביטוחיים העיקריים בתחומי הבריאות וביטול הכפל הביטוחי, לצד שדרוג מוצרים קיימים ושכלול שוק ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל

לחוזר משרד האוצר - לחץ כאן
 
 
פסיקה
 
 
ביה"ד: על מעסיק לא מוטלת החובה לבטח עובד בביטוח הכולל אבדן כושר עבודה

בית הדין האזורי לעבודה דחה תביעת עובדת נפגעת תאונת עבודה לתשלום פיצוי בגין אי ביטוחה בפוליסת אבדן כושר עבודה. בית הדין קבע כי במועד קליטתה לעבודה הפוליסה אותה "שמרה" כפעילה לא כללה את רכיב אבדן כושר העבודה והעובדת לא שילמה פרמיות בגין אבדן כושר העבודה.

לתקציר המלא לחץ כאן
 
 
  להיות מעודכן כל הזמן! להדרכות נוספות לחץ כאן
 
מענקי קורונה, לא סוף סיפור.
רבים מכם או מהלקוחות שלכם לא קבלו מענקי הוצאות קבועות או שקבלו בחסר או נדרשים להחזיר את המענקים בימים אלו. אנו כאן כדי לעשות לכם סדר ולהדריך אתכם כיצד לסייע ללקוחות או לסייע לכם. השגה או ערר נכונים ישפיעו על המענק אותו תקבלו בסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים.
EXCEL מתקדם - בZOOM
הכרת השימוש ב Excel ככלי לניתוח ולהבנה מהירה וקלה של תוצרים המופקים מתוך בסיסי נתונים גולמיים. Excel מסוגל לבצע ניתוחים על נתונים מקומיים ועל נתונים מיובאים ואף מקושרים.
השתלמות הכנה לפרישה ופנסיה
פרישה לפנסיה היא נושא מורכב המחייב הכנה מקדמית והיערכות בהיבטים רבים ומגוונים - פנסיוניים, מיסויים, כלכליים, תעסוקתיים ופסיכולוגיים. מטרת ההשתלמות הינה להקנות לפורשים ולעוסקים בתחום, ידע בתחומים הללו על מנת לאפשר להם להיערך בהתאם.
קורס מאקרו (V.B.A ל- Excel) - לכלכלנים ואנשי כספים
מנהלי כספים ואנשי כלכלה בארגון מוצאים את עצמם לעיתים קרובות מידי עסוקים במשך שעות בהכנת דוחות כספיים. לרוב מבנה הדוחות חוזר על עצמו, ורק הנתונים משתנים.
קורס דיני עבודה ב-ZOOM (ערב)
זו השנה השישית בה אנו מעבירים קורס רחב ומקיף הנוגע לכל הסוגיות המעסיקות את המעסיקים ביומיום, במטרה לתת ידע וכלים להתמודדות בשטח. הקורס מיועד לכם, העוסקים בדיני עבודה בארגון - מנהלי כספים, חשבי שכר, מנהלי משאבי אנוש, בעלי עסקים, מנהלים ובעלי תפקידים בכירים, הנדרשים לידע מעמיק בתחום. תינתן התייחסות לעבודה מהבית בהתאם למגבלות הקורונה.
 
 

אישור
היסטורית חיפושים
חיפוש מורפולוגי
מורפולוגיה
מדויק
מורחב
נרדפות
תחיליות
חיפוש בכל מאגרי המידע
חקיקה
פסיקה
חוזרים
חוזים וטפסים
שאלות ותשובות
מאמרים
הסכמים וצווי הרחבה
מחשבונים וטבלאות
מיסוי פנסיוני
יסודות ביטוח פנסיוני


נא להזין לפחות שדה אחד!
קורס דיני עבודה - כל עובד
לקבלת מנוי התנסות עכשיו!
הודעה אישית