אישור
דף הבית > מבזקים

מבזקים

גיליון 642 - 14/01/2018

  המבזק השבועי - הדרך שלך להיות מעודכן  

 

כל עתיד

 
מאמרי מומחים
 
 
מה עשו קופות הגמל להשקעה בשנת 2017?

התשואות שהניבו קופות הגמל השנה - מי המגייסת המובילה, ולמי מתאים לחסוך בקופת גמל להשקעה?

למאמר מאת עו"ד ירון שמיר - לחץ כאן
 
 
חוזרים
 
 
הממונה על שוק ההון אוסרת מכירת כפל ביטוח

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר, אוסרת על חברות וסוכני הביטוח למכור מוצר ביטוח לאדם שמחזיק ברשותו מוצר זהה, אלא אם הצהיר על רצונו בכפל ביטוח והודיע כי הוא מודע למשמעותו.

לחוזר משרד האוצר - לחץ כאן
 
רשות שוק ההון מחייבת את החברות לשלוח המחאה לחוסכים בעלי חשבונות קטנים

רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, פרסמה הוראות הדורשות מחברות המנהלות קופות גמל לשלוח המחאות לפדיון לחוסכים בעלי חשבונות קטנים.

לחוזר משרד האוצר - לחץ כאן
 
שר האוצר, יו"ר ההסתדרות והממונה על שוק ההון משפרים את זכויות המבוטחים בביטוח סיעודי קבוצתי

רשות שוק ההון תפרסם הוראות שיאפשרו למבוטחים בני 55 החברים בביטוח סיעודי קבוצתי קצר טווח להצטרף ללא בדיקה רפואית לביטוח של קופות החולים.

לחוזר משרד האוצר - לחץ כאן
 
תיקון הוראות החוזר המאוחד - שער 6 חלק 3 - ביטוח סיעודי

החוזר נותן סמכות מפורשת לממונה להאריך את תקופת ההתקשרות לצורך עריכת הביטוח הסיעודי לחברי קופת החולים, בין חברת ביטוח לבין הקופה, מעבר ל-8 שנים, ודוחה את כניסתה לתוקף של ההוראה בדבר חובתה של חברת ביטוח בנשיאת סיכון בתכנית לביטוח סיעודי קבוצתי לחברי קופת חולים.

לחוזר משרד האוצר - לחץ כאן
 
 
  להיות מעודכן כל הזמן! להדרכות נוספות לחץ כאן
 
Excel Basic
תוכנת ה-Excel מצטיירת כתוכנה מורכבת. הסדנה המוצעת כאן, מלמדת עד כמה, בעצם, זוהי תוכנה פשוטה לשימוש. התוכנת מאפשרת לקחת נתונים ולארגן אותם, למיין, לסנן, לחשב, לנתח, להפיק דו"חות ומאזנים, וליצור מהם תרשימים.
ניכוי מס במקור
יום עיון מיוחד שמוקדש כולו לציבור המנכים על מנת לעמוד במטלות הכבדות ברמה הפרוצדוראלית ולפעול בהתאם להוראות הדין, תוך יישום דווקני ופרטני של שלל ההוראות הקיימות בנושא הניכוי במקור, לרבות טיפול בקנסות, פירוט הליקויים והתמודדות מול פקידי השומה.
EXCEL מתקדם
הכרת השימוש ב Excel ככלי לניתוח ולהבנה מהירה וקלה של תוצרים המופקים מתוך בסיסי נתונים גולמיים. Excel מסוגל לבצע ניתוחים על נתונים מקומיים ועל נתונים מיובאים ואף מקושרים.
עמדות חייבות בדיווח - מע"מ ומכס - האם אתם ערוכים לדיווח לסוף חודש פברואר 2018?
סקירה רחבה של כל 13 העמדות החייבות בדיווח במע"מ אשר פורסמו ע"י רשות המסים בשנים 2016-2017, ואשר עוסקות בנושאים שונים, כגון: ניכוי מס תשומות, יבוא שירותים, החבות במע"מ בגין תקבולים שונים, דירות מגורים, שיעור המס החל על עסקאות שונות, אי תחולת הפטור שבס' 31(4), פעילות בעלת מאפיינים עסקיים בשוק ההון ועוד; כמו כן נסקור את כל 19 העמדות החייבות בדיווח במכס אשר פורסמו בתקופה זו ואשר ביניהן ניתן למצוא התייחסות להכללת סכומים שונים בערך לצרכי מכס (כגון: אחריות, דמי הפצה, פרסום, תמלוגים ועוד), הנחות לצרכי מכס, תשלומים לצדדים קשורים, סוגיות סיווג ספציפיות וכד'.
סודות הגבייה האפקטיבית 2017
מטרתו של כל ארגון הינה ריווחיות ושגשוג, ותוך גבייה יעילה של התשלומים. בחברות ובארגונים רבים, מערכת הגבייה מהווה את הבסיס האמיתי והמרכזי לתזרים המזומנים של החברה, המאפשר את קיומה והמשך פעילותה העסקית.
מיסוי מלכ"רים, עמותות ומוסדות ציבור
מיסוי "המגזר השלישי" - המלכ"רים, העמותות ומוסדות הציבור, תופס חלק חשוב מעבודתם של אנשי המסים. מגזר זה משלם מסים שונים ובהיקף מהותי. מס הכנסה על פעילות עסקית, מס שכר, מע"מ בסוגי עסקאות שונים, ניכוי הוצאות, ניהול ספרים, קיזוז תשומות ועוד. חבויות המס מותנות, במקרים רבים באופי המלכ"ר, פעילויותיו, המנהלים והעובדים בו. יום העיון מוקדש להקלה בהתמודדות עם מיסוי "המגזר השלישי" בהיבט מס הכנסה ומס ערך מוסף.
Excel ביניים
הקורס מיועד לאנשים שעובדים על תוכנת האקסל ביום- יום ( יודעים להקליד נתונים לעצב אותם ולבצע נוסחאות פשוטות) ורוצים לייעל את עבודתם, הסדנה מלמדת כלים מתקדמים, פונקציות, טיפים וקיצורי דרך ומראה עד כמה אפשר לפשט את העבודה ולבנות הכל בקלות ובמהירות!
קורס בניית דשבורדים באמצעות טבלאות-ציר ניתוח נתונים חכם
טכניקה פשוטה ורבת עוצמה טבלאות הנתונים האינסופיות יהפכו ברגע לידע משמעותי לארגון ניצור דשבורד - להבנה מהירה של מגמות ודפוסים
ניהול כספים פנסיונים בעידן הממשק האחיד
מכללת חשבים שמחה להזמינכם לשני ימי השתלמות מקצועית בנושאים הנוגעים לכל מעסיק משלב קליטת העובד וההפקדות בקופות ועד לשלב של ניתוק יחסי עובד מעביד. בהשתלמות נבין את השינויים החלים כיום בעידן הממשק האחיד ואת אופן יישומם בעבודתכם השוטפת, תוך למידה בסיסית של עיקרי ההוראות וריענון הידע הקיים. כמו כן נלמד את הנושא של תפעול סליקה למעסיק ואת אופן התנהלות המעסיק מול הגורם המשווק והמתפעל.
קורס מאקרו (V.B.A ל- Excel) - לכלכלנים ואנשי כספים
מנהלי כספים ואנשי כלכלה בארגון מוצאים את עצמם לעיתים קרובות מידי עסוקים במשך שעות בהכנת דוחות כספיים. לרוב מבנה הדוחות חוזר על עצמו, ורק הנתונים משתנים.
קורס הקלטות מאקרו
קורס הקלטות מאקרו מאפשר למשתמשי אקסל מנוסים ליצור אוטומציה שך תהליכים החוזרים על עצמם. הקלטת מאקרו יוצרת מעין תוכנה קטנה, והיא אחד הכלים העוצמתיים ביותר באקסל, שמאפשרת לחסוך שעות רבות של עבודה סיזיפית ולייעל את התוצרים, וזאת ללא כתיבת קוד VBA
Excel Basic
תוכנת ה-Excel מצטיירת כתוכנה מורכבת. הסדנה המוצעת כאן, מלמדת עד כמה, בעצם, זוהי תוכנה פשוטה לשימוש. התוכנת מאפשרת לקחת נתונים ולארגן אותם, למיין, לסנן, לחשב, לנתח, להפיק דו"חות ומאזנים, וליצור מהם תרשימים.
EXCEL מתקדם
הכרת השימוש ב Excel ככלי לניתוח ולהבנה מהירה וקלה של תוצרים המופקים מתוך בסיסי נתונים גולמיים. Excel מסוגל לבצע ניתוחים על נתונים מקומיים ועל נתונים מיובאים ואף מקושרים.
 
 
לקבלת מנוי התנסות עכשיו!
הודעה אישית